KOLEJNE PŁYWACKIE SUKCESY POLICJANTÓW Z OPOLA
Gdy wchodzi do basenu – inni zastanawiają czy z niego nie wyjść. Mowa tu o naszym mistrzu pływackim asp. szt. Waldemarze Czaickim, który znowu przywiózł 3 złote medale z Mistrzostw Policji w Pływaniu. Zawody odbyły się tym razem w Lublinie. Nasi policjanci zdobyli łącznie 7 krążków.
Do sportowej rywalizacji stanęło 82 zawodników z całej Polski, a patronat nad imprezą objął m.in. Komendant Główny Policji. Nasze województwo reprezentowało 4 policjantów: sierż. Emilia Więcek, st. sierż. Magdalena Maziarska, asp. sztab. Waldemar Czaicki oraz podkom. Szymon Wideł.
Uczestnicy mistrzostw rywalizowali zarówno w konkurencjach indywidualnych, na dystansach od 50 do 400 metrów, jak i w sztafetach. Walczyli o puchary: Komendanta Głównego Policji, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie, Prezydenta Miasta Lublin oraz puchary ufundowane przez Zarządy – Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. lubelskiego i Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów KWP w Lublinie. Nasi policjanci zdobyli łącznie 7 medali.
Asp. szt. Waldemar Czaicki wywalczył trzy złote medale. Jeden na dystansie 400 metrów stylem dowolnym, drugi na dystansie 200 metrów stylem zmiennym i ostatni na dystansie 100 metrów stylem grzbietowym.
St. sierż. Magdalena Maziarska zdobyła 2 medale: srebrny – na dystansie 200 metrów stylem zmiennym i brązowy na dystansie 100 metrów stylem dowolnym.
Podkom. Szymon Wideł zdobył brązowy medal na dystansie 50 metrów stylem motylkowym.
Natomiast Sierż. Emilia Więcek wywalczyła 1 brązowy medal – na dystansie 100 metrów stylem klasycznym.
Naszym zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Może to Ci się spodoba
ABY WYPOCZYNEK NAD WODĄ BYŁ BEZPIECZNY
Woda – to tu liczy się pilna uwaga, ostrożność i przezorność wypoczywających. Przecenienie własnych możliwości podczas kąpieli i brak należytej opieki nad dziećmi mogą być tragiczne w skutkach. By wypoczynek
Jak mogę uzyskać wyższe odszkodowanie za mój samochód?
Każdego dnia na polskich drogach dochodzi do tysięcy kolizji. Badania wykazały, że ponad siedemdziesiąt procent (lub więcej) kosztorysów przygotowywanych przez firmy ubezpieczeniowe jest rażąco zaniżonych. W wielu przypadkach ubezpieczyciele wypłacają
POSZUKUJEMY ZAGINIONEGO ADAMA GALUS
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Nysie poszukują zaginionego Adama Galus zamieszkałego w Oleśnicy. Funkcjonariusze ustalili, że zaginiony 6 maja 2017 r. około godziny 13:00 wyszedł z jednego z hoteli
0 Comments
Brak komentarzy!
You can be first to comment this post!